26 Νοε 2012

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-0

Κάνοντας το χειρότερο πρώτο ημίχρονο φέτος η ομάδα μας κατάφερε να χάσει με σκορ 1-0 από την αξιόμαχη ομάδα του Προμηθέα.
Στο πρώτο ημίχρονο ο Κρόνος ήταν κάκιστος και δεν κατάφερε να κάνει καμία αξιόλογη ευκαιρία, αντίθετα ο Προμηθέας παίζοντας καλύτερα κατάφερε να προηγηθεί στο 44' μετά από κόρνερ και αφού δεν κατάφερε κανένας να διώξει την μπάλα με σουτ μέσα από την περιοχή έγινε το 1-0.
Παστελόπουλος
Πούλιος
Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε δυνατά και χάσαμε πολλές κλασικές ευκαιρίες με τον Πούλιο και τον Παστελόπουλο να ισοφαρίσουμε αλλά δεν τα καταφέραμε.
Πρέπει να ξεχάσουμε γρήγορα αυτό το παιχνίδι και να δουλέψουμε σκληρά για το επόμενο εντός έδρας αγώνα με τον Αρίωνα.

ΚΡΟΝΟΣ:Πρωτόπαπας,Δήμας,Τουφεξής,Τομαράς,Ασημακόπουλος(46'Τάτσης,(55'Διαμαντόπουλος)),Σκρέτας, 'Ισμαελ,Καλκάνης,(46'Παστελόπουλος), Ντιντίφας,Λιανόπουλος.