18 Μαΐ 2010

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 15-16 ΜΑΙΟΥ 2010

Με νίκη τελείωσε τις αγωνιστικές υποχρεώσεις η Ανδρική ομάδα που νίκησε με 4-3 την Θύελλα Περιστερίου με 6 παίχτες απο το Παιδικό τμήμα που άφησαν υποσχέσεις για το μέλλον.Τα γκολ ο Σκαρλάτος που έφτασε τα 20 φέτος και βγήκε πρώτος σκόρερ της κατηγορίας δυο ο Μποσνιάκος και ενα ο Γρηγορίου.

Στο παμπαιδικό ο Κρόνος1 νίκησε και στον τελευταίο αγώνα τον Γκυζιακό με σκορ 2-1 και βγήκε πανυγηρικά πρωταθλήτρια στον όμιλο με 10 στα 10.Τα γκολ οι Καλιντέρης και ο Κανέλλιας.

Ο Κρόνος2 έχασε άδοξα με 4-2 απο τον Απόλλων Χαλανδρίου μιας και δεν κατάφερε να ισοφαρίσει με σουτ του Τσούκα 5 λεπτά πριν την λήξη όταν ο αντίπαλος τερματοφύλακας έκανε εκπληκτική απόκρουση στο παραθυράκι και μετά απο 2 λεπτά δεχτήκαμε το τελικό 4-2 απο λάθος της άμυνας.

Τέλος οι Ακαδημίες νίκησαν άνετα με 8-0 την Αθηναιδα στον 3ο αγώνα του πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ.Αθηνών και σκαρφάλωσε στην πρώτη θέση του ομίλου.Τα γκολ οι: